Zonnepaneel TF-S-115W/38.4V-021D (1050x540x3 mm)
Zonnepaneel TF-S-115W/38.4V-021D (1050x540x3 mm) Zoom
Artikelnummer: SOLAR5005035
Semi flexibel monokristallijn 120Wp zonnepaneel (1050x540x3mm).
Het zonnepaneel is uitgerust met 3BB Solar World zonnecellen, een ETFE toplaag, en een D junction box bedraad met 2x 2,5mm² kabel van 90 cm.
Specificaties:
Open klemspanning (Voc): 45,2 V
Max. vermogensstroom (Impp): 3 A
Max. systeemspanning (VDC): 200 V
Afmetingen (mm): 1050x540x3
Gewicht (Kg): 2,05
Dit zonnepaneel heeft een spanning (Pmax) van 38V, en is dus ook geschikt voor 24V systemen. Bij dit model zonnepanelen worden de cellen ingeklemd door metalen roosters, die aan beide zijden een optimale ondersteuning bieden. Tijdens het buigen van deze panelen zorgen fijne draadgaas verbindingen dat de afzonderlijke zonnecellen met vele contact punten aan elkaar zijn verbonden. Door de buigzaamheid zijn de panelen geschikt voor krommende oppervlakken zoals bijvoorbeeld op jachten, boten (bimini 's), bestelbussen en campers.
Lees verder
Voorraad:
Specificaties
EAN 6091627675645
Merk TopSolar
Model Sun Power
Paneel vermogen (Wp) 115Wp
nominaal vermogen (wp) 115
Open klem spanning (Voc) 45.2
Maximale stroom (Immp) 3
Verzendmethode Afhalen of verzenden
Hoogte 3 mm
Breedte 540 mm
Lengte of Diepte 1050 mm